Christian Eriksen zaskoczy wyborem klubu?!

Christian Eriksen zaskoczy wyborem klubu?! fot. Mark D Fuller/Focus Images/MB Media/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Christian Eriksen myśli bardzo poważnie o kontynuowaniu kariery w Brentfordzie - poinformował Matt Law z „The Telegraph”.

Reprezentant Danii uniknął cudem śmierci po nagłym zatrzymaniu akcji serca w trakcie meczu z Finlandią na EURO 2020. Wiele osób przypuszczało, że 30-letni zawodnik nie powróci już do zawodowego uprawiania piłki nożnej po tym koszmarnym wydarzeniu. 

Lekarze uznali jednak po przeprowadzeniu szeregu badań, że ofensywny pomocnik ma na to szansę, więc ten zrobił wszystko, żeby ją wykorzystać i dzięki temu podpisał w styczniu półroczną umowę z Brentfordem.

Christian Eriksen nie potrzebował zbyt wiele czasu na to, by pokazać światu, że nadal jest klasowym piłkarzem i dzięki temu znalazł się na celowniku zdecydowanie mocniejszych drużyn takich jak Leicester City czy Tottenham.

Duńczyk nie śpieszy się na razie z podjęciem wiążącej decyzji na temat najbliższej przyszłości, ale zdaniem Matta Lawa z „The Telegraph”, bierze bardzo poważnie pod uwagę przedłużenie kontraktu z „Pszczołami”.

Wynika to przede wszystkim z faktu, że doświadczony zawodnik może liczyć na regularną grę w angielskim zespole, co jest dla niego niezwykle ważne w obliczu nadchodzących Mistrzostw Świata, na których ma zamiar zagrać w barwach „Duńskiego Dynamitu”.

Eriksen może na obecnym etapie rozgrywek pochwalić się zanotowaniem bramki i dwóch asyst w ośmiu występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy