Chwile grozy w derbach Bukaresztu. Slavko Perović znokautowany przez rywala [WIDEO]

Chwile grozy w derbach Bukaresztu. Slavko Perović znokautowany przez rywala [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Emanuel Roşu (Twitter) | Transfery.info

Tuż przed końcem pierwszej połowy starcia Dinama Bukareszt z FCSB (2:1) doszło na murawie do bardzo niebezpiecznego zdarzenia z udziałem Slavko Perovicia.

Obie drużyny zaczynały już powoli myśleć o zejściu z boiska na przerwę, kiedy serbski napastnik starał się w zdecydowany sposób wykorzystać błąd Iuliana Cristei.

Defensor FCSB nie chciał dopuścić za wszelką cenę do przejęcie piłki przez ofensywnego zawodnika i przy próbie jej wybicia trafił prosto w twarz nabiegającego 30-latka.

Ten momentalnie padł bezwładnie na murawę i po chwili wokół niego pojawiło się kilku graczy Dinama oraz FCSB, którzy energicznymi ruchami zaczęli wzywać służby medyczne w celu udzielenia pierwszej pomocy doświadczonemu piłkarzowi.

Na boisko wjechały także dwie karetki i w jednej z nich został umieszczony zakrwawiony Perović, którego natychmiast przewieziono do szpitala.

W międzyczasie sędzia postanowił zmienić swoją decyzję i cofnął żółtą kartkę daną Cristei, aby wręczyć mu czerwoną. To osłabienie podziałało mobilizująco na gości, ponieważ w dalszej części doliczonego czasu gry do pierwszej połowy zdołali doprowadzić do wyrównania.

Dinamo Bukareszt wykorzystało jednak w drugiej połowie fakt posiadania o jednego zawodnika więcej na boisku i przechyliło szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Jeszcze przed końcem spotkania do ekipy gospodarzy napłynęły optymistyczne wieści ze szpitala, gdzie pierwsze rutynowe badania nie wykazały żadnych uszkodzeń ciała u Perovicia.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy