Chwile grozy w derbach Bukaresztu. Slavko Perović znokautowany przez rywala [WIDEO]

Chwile grozy w derbach Bukaresztu. Slavko Perović znokautowany przez rywala [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Emanuel Roşu (Twitter) | Transfery.info

Tuż przed końcem pierwszej połowy starcia Dinama Bukareszt z FCSB (2:1) doszło na murawie do bardzo niebezpiecznego zdarzenia z udziałem Slavko Perovicia.

Obie drużyny zaczynały już powoli myśleć o zejściu z boiska na przerwę, kiedy serbski napastnik starał się w zdecydowany sposób wykorzystać błąd Iuliana Cristei.

Defensor FCSB nie chciał dopuścić za wszelką cenę do przejęcie piłki przez ofensywnego zawodnika i przy próbie jej wybicia trafił prosto w twarz nabiegającego 30-latka.

Ten momentalnie padł bezwładnie na murawę i po chwili wokół niego pojawiło się kilku graczy Dinama oraz FCSB, którzy energicznymi ruchami zaczęli wzywać służby medyczne w celu udzielenia pierwszej pomocy doświadczonemu piłkarzowi.

Na boisko wjechały także dwie karetki i w jednej z nich został umieszczony zakrwawiony Perović, którego natychmiast przewieziono do szpitala.

W międzyczasie sędzia postanowił zmienić swoją decyzję i cofnął żółtą kartkę daną Cristei, aby wręczyć mu czerwoną. To osłabienie podziałało mobilizująco na gości, ponieważ w dalszej części doliczonego czasu gry do pierwszej połowy zdołali doprowadzić do wyrównania.

Dinamo Bukareszt wykorzystało jednak w drugiej połowie fakt posiadania o jednego zawodnika więcej na boisku i przechyliło szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Jeszcze przed końcem spotkania do ekipy gospodarzy napłynęły optymistyczne wieści ze szpitala, gdzie pierwsze rutynowe badania nie wykazały żadnych uszkodzeń ciała u Perovicia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy