Chwile grozy w derbach Bukaresztu. Slavko Perović znokautowany przez rywala [WIDEO]

Chwile grozy w derbach Bukaresztu. Slavko Perović znokautowany przez rywala [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Emanuel Roşu (Twitter) | Transfery.info

Tuż przed końcem pierwszej połowy starcia Dinama Bukareszt z FCSB (2:1) doszło na murawie do bardzo niebezpiecznego zdarzenia z udziałem Slavko Perovicia.

Obie drużyny zaczynały już powoli myśleć o zejściu z boiska na przerwę, kiedy serbski napastnik starał się w zdecydowany sposób wykorzystać błąd Iuliana Cristei.

Defensor FCSB nie chciał dopuścić za wszelką cenę do przejęcie piłki przez ofensywnego zawodnika i przy próbie jej wybicia trafił prosto w twarz nabiegającego 30-latka.

Ten momentalnie padł bezwładnie na murawę i po chwili wokół niego pojawiło się kilku graczy Dinama oraz FCSB, którzy energicznymi ruchami zaczęli wzywać służby medyczne w celu udzielenia pierwszej pomocy doświadczonemu piłkarzowi.

Na boisko wjechały także dwie karetki i w jednej z nich został umieszczony zakrwawiony Perović, którego natychmiast przewieziono do szpitala.

W międzyczasie sędzia postanowił zmienić swoją decyzję i cofnął żółtą kartkę daną Cristei, aby wręczyć mu czerwoną. To osłabienie podziałało mobilizująco na gości, ponieważ w dalszej części doliczonego czasu gry do pierwszej połowy zdołali doprowadzić do wyrównania.

Dinamo Bukareszt wykorzystało jednak w drugiej połowie fakt posiadania o jednego zawodnika więcej na boisku i przechyliło szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Jeszcze przed końcem spotkania do ekipy gospodarzy napłynęły optymistyczne wieści ze szpitala, gdzie pierwsze rutynowe badania nie wykazały żadnych uszkodzeń ciała u Perovicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy