Ciekawy transfer wewnątrz Ekstraklasy? Jagiellonia szykuje ofertę

Ciekawy transfer wewnątrz Ekstraklasy? Jagiellonia szykuje ofertę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” Jagiellonia Białystok chce pozyskać Macieja Sadloka z Wisły Kraków.

Kontrakt 15-krotnego reprezentanta Polski z „Białą Gwiazdą” jest ważny do 30 czerwca 2018 roku. Oznacza to, że lada moment lewy obrońca będzie mógł prowadzić oficjalne rozmowy z zainteresowanymi klubami w sprawie przeprowadzki latem. Jak czytamy, można założyć, że będzie on miał na stole propozycję z Jagiellonii.


Działacze białostockiego klubu zrobili podobno mały rekonesans i mają być pewni, że są w stanie zaoferować Sadlokowi większe pieniądze niż Wisła. Tej bowiem cały czas zależy na przedłużeniu kontraktu z 28-latkiem.


Sadlok od pewnego czasu jest bardzo pewnym punktem krakowskiej drużyny. W tym sezonie nie opuścił on ani jednej minuty w spotkaniach Ekstraklasy i w dotychczasowych 15 meczach prezentował się bardzo korzystnie. „Biała Gwiazda” chce zatrzymać go u siebie, ale jeśli strony nie dojdą do porozumienia, przeprowadzka do Białegostoku stanie się bardzo prawdopodobna.


Defensor trafił do Krakowa w 2014 roku. Od tamtej poty rozegrał w koszulce Wisły 105 oficjalnych spotkań. Zdobył w nich trzy bramki i zaliczył 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy