Ciro Immobile zderzył się z tramwajem [WIDEO]

Ciro Immobile zderzył się z tramwajem [WIDEO] fot. AGTW
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Ciro Immobile w niedzielny poranek miał nieprzyjemny wypadek samochodowy. Kapitan Lazio zderzył się z tramwajem, ale na szczęście nic mu się nie stało. W zdarzeniu udział brały też inne osoby i jedna z nich została przetransportowana do szpitala.

Ciro Immobile to wielka gwiazda, ale i kapitan Lazio. W tym sezonie włoski napastnik spisuje się bardzo dobrze i wspólnie ze swoją drużyną zajmuje w tabeli Serie A drugie miejsce, co należy traktować w kategoriach sukcesu.

W piątek stołeczna drużyna mierzyła się ze Spezią Calcio i wygrała to spotkanie 3-0, a sam 33-latek strzelił jedną z bramek.

Sobota była już dla niego dniem mniej udanym, bo brał udział w nieprzyjemnym wypadku samochodowym. Prowadzony przez niego pojazd zderzył się z tramwajem w pobliżu mostu Ponte Matteotti w Rzymie.

Napastnikowi wprawdzie nic się nie stało, ale w zdarzeniu brały też udział inne osoby i jedna z nich trafiła do szpitala.

Jak w ogóle doszło do stłuczki? Przebieg wydarzeń relacjonował sam zainteresowany.

„Tramwaj przejechał po prostu na czerwonym świetle. Na szczęście nic mi się nie stało, ale jedyny problem to lekki ból ręki” - powiedział widoczny na nagraniu Immobile.

Następnie Włoch udał się do poszkodowanej osoby, by dowiedzieć się o jej stan.

33-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 30 meczów. W tym czasie strzelił 12 bramek, ale miał też pięć asyst.

Więcej na temat: Ciro Immobile Włochy SS Lazio Wideo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy