Co dalej z Henrym?

Co dalej z Henrym?
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sports Ilustrated

Wszystko wskazuje na to, że ten sezon MLS będzie ostatnim dla Thierry'ego Henry'ego.

Sportowe media ze Stanów Zjednoczonych wciąż zadają sobie pytanie, jaka przyszłość czeka byłego reprezentanta Francji. Zawodnik grający obecnie dla New York Red Bulls jest uważany za jedną z największych znakomitości w Major League Soccer, jednak wydaje się, że 37-letniemu napastnikowi nie zostanie zaoferowane przedłużenie kontraktu. Ma to związek z możliwą zmianą właściciela klubu - Red Bull chce wycofać finansowanie.

Gérard Houllier, człowiek doradzający klubowi z Red Bull Arena, niedawno sugerował w jednym z wywiadów, że nie jest przekonany co do tego, aby legenda Arsenalu mogła pozostać dłużej w Nowym Jorku.

Nieznana jest przyszłość zawodnika, choć przypuszcza się, że po tej kampanii zawiesi buty na kołku. W takim przypadku w swoim sztabie szkoleniowym chętnie widzieliby go działacze Arsenalu.

Thierry zanotował 51 trafień w 127 występach w ramach MLS. W międzyczasie był raz wypożyczony do "The Gunners".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy