Copa América 2021 w polskiej telewizji [OFICJALNIE]

Copa América 2021 w polskiej telewizji [OFICJALNIE] fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska potwierdziła, że pokaże mecze zbliżającego się Copa América 2021.

Telewizja Polska pokaże EURO 2020, ale również zmagania w Copa América. Turniej, w którym rywalizują kraje z Ameryki Południowej rozpocznie się już 13 czerwca i potrwa do 10 lipca. W meczu otwarcia zmierzą się ze sobą gospodarz imprezy - Argentyna oraz Chile (13 czerwca, pierwszy gwizdek o 23:00). Wszystkie spotkania będą dostępne na żywo na Tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej, a część na antenie TVP Sport.

Copa América 2021 podział na grupy:

Grupa A: Argentyna, Boliwia, Chile, Paragwaj, Urugwaj.
Grupa B: Brazylia, Ekwador, Kolumbia, Peru, Wenezuela.

Mimo że terminowo EURO i Copa América nałożyły się na siebie, mecze obu turniejów nie będą ze sobą kolidowały. Zgodnie z rozpiską opublikowaną przez TVP Sport tylko jedno spotkanie fazy grupowej tego drugiego rozpocznie się o 22:00. Pozostałe startują między 23:00 a 4:00.

Trofeum będą bronić Brazylijczycy, którzy wygrali turniej w 2019 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy