Cosmin Matei z pięknym gestem fair play. Koledzy z drużyny byli... wściekli [WIDEO]

Cosmin Matei z pięknym gestem fair play. Koledzy z drużyny byli... wściekli [WIDEO] fot. Emanuel Roşu [Twitter]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Sepsi OSK w osiemnastej kolejce rumuńskiej ekstraklasy rywalizowało z FC Petrolulem i wygrało 2:0. Przy jednobramkowym prowadzeniu Cosmin Matei odmówił strzelenia gola, widząc cierpiącego golkipera drużyny przeciwnej.

Siódma siła poprzedniego sezonu w Lidze I ostatni mecz przed startem Mistrzostw Świata 2022 ma już za sobą. Odniosła w nim zwycięstwo i do czasu wznowienia rozgrywek nie poprawi swojej pozycji (aktualnie jest siódma).

W osiemnastej kolejce zespół dopisał do swojego konta trzy punkty, co oznacza, że aktualnie ma on 25 „oczek”, o jedno mniej od FC Petrolulu, swojego niedawnego rywala.

Sepsi OSK objęło prowadzenie w 16. minucie, dzięki trafieniu Mario Rondóna. Nim pierwsza połowa dobiegła końca, gospodarze mogli prowadzić 2:0.

Podczas doliczonego czasu gry Pavol Šafranko starł się z bramkarzem rywali Octavianem Vâlceanu. Rumun poczuł ból i upadł na boisko.

W efekcie piłka trafiła pod nogi Cosmina Mateia, który mógł bez większego problemu wpisać się na listę strzelców. Zamiast tego kopnął futbolówkę poza linię końcową, wykonując gest fair play.

Zachowanie 31-letniego ofensywnego pomocnika nie przypadło do gustu kolegom z drużyny i sztabowi szkoleniowemu.

Ostatecznie Sepsi OSK wygrało 2:0. Po przerwie wynik spotkania ustalił Rondón.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy