Cracovia: Lukáš Hroššo przedłużył kontrakt z klubem [OFICJALNIE]

Cracovia: Lukáš Hroššo przedłużył kontrakt z klubem [OFICJALNIE] fot. Longfin Media / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała w piątek o przedłużeniu kontraktu z bramkarzem Lukášem Hroššo.

Cracovia nie musi dłużej martwić się o obsadę pozycji bramkarza. Lukáš Hroššo przedłużył wygasający po sezonie kontrakt. Nowa umowa z klubem obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Hroššo w Ekstraklasie występuje od stycznia 2019 roku. Po udanej rundzie w barwach Zagłębia Sosnowiec otrzymał szansę angażu w Cracovii. W poprzednim sezonie pełnił rolę rezerwowego dla Karola Niemczyckiego, jednak teraz wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce.

Obie strony cieszą się z zawarcia nowej umowy. 34-latek liczy, że wraz z klubem zdoła jeszcze włączyć się do walki o wyższe cele.

Jestem zadowolony z przedłużenia kontraktu z Cracovią. Ostatnie lata dostarczyły nam wielu miłych wspomnień, ale jestem przekonany, że wciąż sporo pozostaje przed nami. Mam nadzieję, że w nadchodzących miesiącach jeszcze nieraz dam naszym Kibicom okazje do radości i wspólnie będziemy mogli świętować kolejne sukcesy - powiedział Hroššo.

Słowak na poziomie Ekstraklasy rozegrał dotychczas 33 mecze i ośmiokrotnie kończył z czystym kontem. W swoim dorobku ma Puchar oraz Superpuchar Polski zdobyty z „Pasami”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy