Cracovia otrzymała nową ofertę za Mateja Rodina. Na stole 800 tysięcy euro plus bonusy

Cracovia otrzymała nową ofertę za Mateja Rodina. Na stole 800 tysięcy euro plus bonusy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I Sportowefakty.wp.pl

KV Oostende wciąż jest zainteresowane Matejem Rodinem. Belgijski klub złożył Cracovii nową propozycję - podaje Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Pierwsza oferta wystosowana przed Belgów opiewała na 600 tysięcy euro i została odrzucona przez krakowian. Oostende jest jednak zdeterminowane i zdaniem Koźmińskiego przesłało do Cracovii nową propozycję. Tym razem na stole jest 800 tysięcy euro plus bonusy, w tym procent z potencjalnego kolejnego transferu Rodina.

Cracovia oczekuje za swojego zawodnika 1,1 miliona euro. Strony są więc coraz bliżej siebie i wydaje się, że 25-letni środkowy obrońca faktycznie może niebawem opuścić Ekstraklasę.

Z uwagi na odejścia Bartosza Kapustki, Krzysztofa Piątka i Mateusza Klicha Cracovia ma mocno wyśrubowany jak na polskie warunki rekord sprzedażowy, ale rozstanie z Rodinem nawet za 800 tysięcy euro dalej byłoby jedną z największych operacji w jej historii.

Mierzący 195 centymetrów wzrostu Rodin trafił do Krakowa w 2020 roku. W tym sezonie Chorwat opuścił tylko jedną kolejkę Ekstraklasy. Łącznie rozegrał w koszulce „Pasów” 46 spotkań (trzy bramki, dwie asysty).

Oostende to czternasty zespół belgijskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy