Cracovia otrzymała nową ofertę za Mateja Rodina. Na stole 800 tysięcy euro plus bonusy

Cracovia otrzymała nową ofertę za Mateja Rodina. Na stole 800 tysięcy euro plus bonusy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I Sportowefakty.wp.pl

KV Oostende wciąż jest zainteresowane Matejem Rodinem. Belgijski klub złożył Cracovii nową propozycję - podaje Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Pierwsza oferta wystosowana przed Belgów opiewała na 600 tysięcy euro i została odrzucona przez krakowian. Oostende jest jednak zdeterminowane i zdaniem Koźmińskiego przesłało do Cracovii nową propozycję. Tym razem na stole jest 800 tysięcy euro plus bonusy, w tym procent z potencjalnego kolejnego transferu Rodina.

Cracovia oczekuje za swojego zawodnika 1,1 miliona euro. Strony są więc coraz bliżej siebie i wydaje się, że 25-letni środkowy obrońca faktycznie może niebawem opuścić Ekstraklasę.

Z uwagi na odejścia Bartosza Kapustki, Krzysztofa Piątka i Mateusza Klicha Cracovia ma mocno wyśrubowany jak na polskie warunki rekord sprzedażowy, ale rozstanie z Rodinem nawet za 800 tysięcy euro dalej byłoby jedną z największych operacji w jej historii.

Mierzący 195 centymetrów wzrostu Rodin trafił do Krakowa w 2020 roku. W tym sezonie Chorwat opuścił tylko jedną kolejkę Ekstraklasy. Łącznie rozegrał w koszulce „Pasów” 46 spotkań (trzy bramki, dwie asysty).

Oostende to czternasty zespół belgijskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy