Cracovia szuka pomocnika. Obrała na cel Japończyka

Cracovia szuka pomocnika. Obrała na cel Japończyka fot. Longfin Media / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Takuto Oshima z MFK Zemplín Michalovce znalazł się w kręgu zainteresowań Cracovii - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl w programie „Okno Transferowe”.

Przedstawiciele „Pasów” rozglądają się usilnie nad wzmocnieniem środka pola drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego. Nie tak dawno w orbicie zainteresowań polskiego zespołu znajdował się Stefan Mitrović z Radnički Niš.

Temat pozyskania serbskiego zawodnika szybko jednak upadł, o czym otwarcie poinformował sam szkoleniowiec niedługo po rozpoczęciu przygotowań do startu nowego sezonu.

Fiasko rozmów dotyczących pozyskania 19-letniego zawodnika zmusiło Cracovię do rozejrzenia się za innym celem. I tak na jej radarze znalazł się Takuto Oshima z MFK Zemplín Michalovce, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

Japończyk pojawił się na słowackiej ziemi w sierpniu 2020 roku i w ten sposób rozpoczął swoją pierwszą futbolową przygodę poza rodzimym krajem. Najpierw występował w Družstevníku Župčany, gdzie po zaledwie półrocznym pobycie został dostrzeżony przez wysłanników obecnego pracodawcy.

W sumie 24-letni zawodnik może pochwalić się rozegraniem 48 spotkań dla jednokrotnego mistrza Czechosłowacji (1974/1975), w których strzelił cztery gole oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy