Cristiano Ronaldo godnie uczcił swój jubileusz [WIDEO]

Cristiano Ronaldo godnie uczcił swój jubileusz [WIDEO] fot. oday jamil moari / Shutterstock.com
Piotr Różalski

To był jeden z kolejnych wyjątkowych wieczorów dla Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił gola w zwycięskim meczu Al-Nassr z Al-Riyadh (4:1) w nie byle jakich okolicznościach.

Wszystko za sprawą okrągłej liczby występów, jakie 38-latek zanotował w swojej wyściełanej sukcesami długiej karierze. Na poziomie profesjonalnym rozegrał ich już dokładnie 1200.

Legendarny zawodnik Realu Madryt otworzył wynik spotkania w 31. minucie. Świetnie urwał się obrońcom, po czym wystarczyło wystawić nogę i pokonać golkipera rywali. Asystę przy bramce zaliczył Sadio Mané.

Jeszcze przed przerwą ten sam „CR7” posłał ostatnie podanie do Otávio, który powiększył prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Wyrzeźbione dzieło w postaci pewnych trzech punktów zwieńczył Talisca, który zapakował dublet w drugiej odsłonie. W międzyczasie honorowe trafienie dla gości zanotował Andre Gray.

Al-Nassr po zasłużonej wygranej odkuł się po porażce w klasyku z Al-Hilal. Strata ekipy Ronaldo do derbowego lidera w Sadui Pro League wynosi siedem „oczek”.

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki nie daje się z kolei prześcignąć w walce o tytuł króla strzelców. Dzięki wpisaniu się na listę strzelców odskoczył Aleksandarowi Mitroviciowi na dwie bramki (16-14). Popularny duet ze Starego Kontynentu ambitnie goni Georges Nkoudou (13).

Odnosząc się jeszcze do wspomnianego jubileuszu, podczas wszystkich meldunków, łącząc kluby i reprezentacje, napastnik wychowany w Sportingu CP zgromadził 868 trafień.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Koniec sezonu dla ważnego zawodnika Górnika Zabrze [OFICJALNIE] Koniec sezonu dla ważnego zawodnika Górnika Zabrze [OFICJALNIE] 23-krotny mistrz kraju rusza po Dominika Marczuka. Reprezentant Polski zagra w Lidze Mistrzów?! 23-krotny mistrz kraju rusza po Dominika Marczuka. Reprezentant Polski zagra w Lidze Mistrzów?! Carlitos opuści Astanę. „To potencjalnie atrakcyjny gracz dla mojej drużyny” Carlitos opuści Astanę. „To potencjalnie atrakcyjny gracz dla mojej drużyny” Gwiazda Premier League na szczycie listy życzeń Arsenalu Gwiazda Premier League na szczycie listy życzeń Arsenalu Erik ten Hag obejmie giganta?! Trener Manchesteru United faworytem Erik ten Hag obejmie giganta?! Trener Manchesteru United faworytem „To wielkie marzenie trenerskie Macieja Skorży” „To wielkie marzenie trenerskie Macieja Skorży” „Jest opcja wokół klubu, która widziałaby Marka Papszuna” „Jest opcja wokół klubu, która widziałaby Marka Papszuna”