Cristiano Ronaldo kuszony przez... WWE. Wielkie pieniądze za udział w gali

Cristiano Ronaldo kuszony przez... WWE. Wielkie pieniądze za udział w gali fot. oday jamil moari / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: AS

Cristiano Ronaldo jest obecnie jednym z największych ambasadorów Arabii Saudyjskiej. Wykorzystać to postara się organizacja World Wrestling Entertainment - donosi „AS”.

Cristiano Ronaldo w styczniu bieżącego roku podpisał lukratywny kontrakt z Al-Nassr, rozpoczynając tym samym ofensywę Arabii Saudyjskiej na europejski futbol. Portugalczyk przetarł ścieżkę innym gwiazdom, które przeprowadziły się latem na Bliski Wschód.

Wpływ 38-latka na popularność tamtejszej ligi był zatem kolosalny. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę organizacja World Wrestling Entertainment.

W kwietniu tego roku WWE zostało kupione przez grupę Endeavor, która kontroluje już między innymi UFC. Nowi właściciele zamierzają podnieść rangę gali Crown Jewel, biorącej udział w projekcie Saudi Vision 2030.

Wydarzenie jest organizowane od 2018 roku. Jego najnowsza odsłona ma odbyć się w listopadzie w Dżuddzie.

Endevour pracuje w pocie czoła nad uświetnieniem gali wielkim nazwiskiem. Właśnie dlatego rozpoczęto rozmowy z Cristiano Ronaldo. Oczywiście, pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki nie miałby pojawić się w oktagonie. Rola Portugalczyka ograniczałaby się do bycia gościem.

Obecnie nie wiadomo, jak na propozycję zapatruje się gwiazdor Al-Nassr. Z pewnością wejście do świata wrestlingu byłoby bardzo opłacalne.

Cristiano Ronaldo w bieżących rozgrywkach Saudi Pro League zdobył siedem goli i zanotował cztery asysty na przestrzeni pięciu spotkań. W sumie od momentu transferu na Bliski Wschód trafiał 21-krotnie do siatki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy