Cristiano Ronaldo odpowiedział mediom

Cristiano Ronaldo odpowiedział mediom fot. Li Ming/Xinhua/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cristiano Ronaldo [Instagram]

Cristiano Ronaldo opublikował wiadomość w mediach społecznościowych odnoszącą się do zamieszania wywoływanego wokół jego osoby przez media.

We wtorek reprezentacja Portugalii mierzyła się w 1/8 finału Mistrzostw Świata ze Szwajcarią. Decyzją selekcjonera Fernando Santosa Cristiano Ronaldo usiadł na ławce rezerwowych i pojawił się na murawie dopiero w 74. minucie. Wynik meczu jest argumentem za tym, że szkoleniowiec wybrał odpowiedni skład. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego wygrał bowiem aż 6:1.

Już po spotkaniu „Record” przedstawił mało przychylne informacje na temat Ronaldo. Gazeta zasugerowała, że napastnik był wściekły po tym, jak dowiedział się, że nie zagra od początku ze Szwajcarami i zagroził przedwczesnym opuszczeniem Kataru. Portugalska federacja szybko zareagowała na te doniesienia. W opublikowanym komunikacie im zaprzeczyła.

Teraz parę zdań od siebie postanowił napisać sam 37-latek.

„Grupa zbyt zjednoczona, by zostać złamana przez siły zewnętrzne. Naród zbyt odważny, by dać się zastraszyć przez przeciwnika. Drużyna w prawdziwym tego słowa znaczeniu, która będzie walczyła o marzenia do końca. Uwierzcie w to razem z nami. Naprzód, Portugalio” - czytamy.

Póki co Ronaldo strzelił na mundialu w Katarze jedną bramkę. Uczynił to w pierwszym meczu grupowym z Ghaną.

W sobotę Portugalczycy zmierzą się w ćwierćfinale z Marokiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy