Cristiano Ronaldo odpowiedział mediom

Cristiano Ronaldo odpowiedział mediom fot. Li Ming/Xinhua/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cristiano Ronaldo [Instagram]

Cristiano Ronaldo opublikował wiadomość w mediach społecznościowych odnoszącą się do zamieszania wywoływanego wokół jego osoby przez media.

We wtorek reprezentacja Portugalii mierzyła się w 1/8 finału Mistrzostw Świata ze Szwajcarią. Decyzją selekcjonera Fernando Santosa Cristiano Ronaldo usiadł na ławce rezerwowych i pojawił się na murawie dopiero w 74. minucie. Wynik meczu jest argumentem za tym, że szkoleniowiec wybrał odpowiedni skład. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego wygrał bowiem aż 6:1.

Już po spotkaniu „Record” przedstawił mało przychylne informacje na temat Ronaldo. Gazeta zasugerowała, że napastnik był wściekły po tym, jak dowiedział się, że nie zagra od początku ze Szwajcarami i zagroził przedwczesnym opuszczeniem Kataru. Portugalska federacja szybko zareagowała na te doniesienia. W opublikowanym komunikacie im zaprzeczyła.

Teraz parę zdań od siebie postanowił napisać sam 37-latek.

„Grupa zbyt zjednoczona, by zostać złamana przez siły zewnętrzne. Naród zbyt odważny, by dać się zastraszyć przez przeciwnika. Drużyna w prawdziwym tego słowa znaczeniu, która będzie walczyła o marzenia do końca. Uwierzcie w to razem z nami. Naprzód, Portugalio” - czytamy.

Póki co Ronaldo strzelił na mundialu w Katarze jedną bramkę. Uczynił to w pierwszym meczu grupowym z Ghaną.

W sobotę Portugalczycy zmierzą się w ćwierćfinale z Marokiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy