Cristiano Ronaldo podpięty do wariografu. Wiadomo, kiedy skłamał [WIDEO]

Cristiano Ronaldo podpięty do wariografu. Wiadomo, kiedy skłamał [WIDEO] fot. Binance [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Binance

Cristiano Ronaldo we współpracy z Binance zdecydował się na badanie wariografem. Portugalczyk odpowiedział na kilka pytań.

Zimą Cristiano Ronaldo niespodziewanie zdecydował się na przeprowadzkę do Arabii Saudyjskiej i podpisanie kontraktu z Al-Nassr. Już latem śladami Portugalczyka poszło wielu zawodników z Europy.

Nowy sezon saudyjskiej ekstraklasy 38-letni gwiazdor rozpoczął od strzelenia sześciu goli i zanotowania czterech asyst w czterech meczach.

Materiał z piłkarzem w roli głównej na swoim kanale na YouTubie opublikowało Binance. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki został podpięty do wariografu.

Zawodnik został zapytany między innymi o to, czy Premier League to najtrudniejsza liga na świecie. Odpowiedział twierdząco i nie kłamał. Przymuszony do jednoznacznego stanowiska na pytanie, czy chrapie, przyznał, że nie i okazało się, iż kłamie. Zapytany o to, czy w wieku czterdziestu lat będzie dalej grał na najwyższym poziomie, odpowiedział, że tak, mówiąc prawdę.

Przyznał też, że jego zdaniem nikt nie pobije jego ogólnego rekordu strzeleckiego i wyszło na to, iż faktycznie tak uważa.

Skłamał za to, odpowiadając na pytanie, czy Portugalia wygra Mistrzostwa Świata. Stwierdził, że tak, co okazało się nieprawdą.

Zapytany o to, czy sir Alex Ferguson jest najlepszym trenerem w historii, odparł, iż szkoleniowcy, z którymi współpracował, zdobywali i zdobywają wiele trofeów i wybór jednego, byłby niesprawiedliwy, uchylając się od odpowiedzi „tak” lub „nie”.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy