Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego po raz 64! Co za lekkość [WIDEO]

2024-08-27 21:10:41; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego po raz 64! Co za lekkość [WIDEO] Fot. Cristiano Ronaldo News [Twitter]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Cristiano Ronaldo strzelił gola, a jego Al Nassr prowadzi z Al Feihą w stosunku 2-0. Portugalczyk w tym przypadku popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego, dając swojej ekipie pewną przewagę zaraz przed przerwą.

Cristiano Ronaldo w lutym przyszłego roku skończy 40 lat, a i tak zachwyca. Portugalczyk w tym sezonie klubowym strzelił już trzy bramki w trzech spotkaniach i nie zamierza się zatrzymywać. Potwierdził to we wtorkowy wieczór w starciu z Al Feihą.

Jego drużyna wyszła na prowadzenie już w 5. minucie za sprawą Taliski.

Na drugiego gola trzeba było natomiast czekać do dziesiątej minuty doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Wtedy rzut wolny sprzed pola karnego zarządził arbiter, a do piłki podszedł Cristiano Ronaldo. Portugalczyk z niesamowitą lekkością umieścił piłkę w siatce, dając swoim kolegom spokój przed zejściem do szatni.

Dla 39-latka to już 64. trafienie przy okazji tego stałego fragmentu w karierze i zarazem 899. gol w trakcie przygody z futbolem. Niewykluczone, że być jeszcze we wtorek zdobędzie kolejną magiczną barierę.

Al Nassr po dwóch kolejkach saudyjskiej ekstraklasy ma na swoim koncie cztery punkty.