Cristiano Ronaldo zbija fortunę na Twitterze. Portugalczyk nie ma sobie równych

Cristiano Ronaldo zbija fortunę na Twitterze. Portugalczyk nie ma sobie równych
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: B/R Football | Opendorse

Cristiano Ronaldo zgarnia ogromną sumę pieniędzy za umieszczenie jednego wpisu sponsorowanego na Twitterze.

Reprezentant Portugalii należy do jednych z najlepiej opłacanych sportowców na świecie ze względu na prezentowane przez siebie umiejętności oraz szeroką rozpoznawalność.

35-letni zawodnik potrafi doskonale wykorzystać ten fakt do zarabiania pieniędzy na różnych obszarach, w tym na Twitterze, gdzie nie ma sobie równych pod względem otrzymywanego wynagrodzenia za umieszczenie jednego wpisu sponsorowanego na popularnym serwisie społecznościowym.

Zgodnie z opublikowanymi raportem przez „Opendorse”, Cristiano Ronaldo obserwowany przez 82 miliony internautów zgarnia 868 606 dolarów (nieco ponad 800 tysięcy euro) za opublikowanie jednego posta.

Dość niespodziewanie drugie miejsce pod tym względem zajmuje Andrés Iniesta. Hiszpan reprezentujący obecnie barwy japońskiego Vissel Kobe inkasuje 590 825 dolarów (ok. 500 tysięcy euro) za jeden wpis na Twitterze.

Podium w tym zestawieniu uzupełnia Neymar, który otrzymuje 478 138 dolarów (nieco ponad 420 tysięcy euro). Tuż za nim uplasował się LeBron James oraz Virat Kohli. Obecność ostatniego z nich ponad innymi szerzej znanymi sportowcami również wydaje się zaskakująca, ale trzeba w jego przypadku przyznać, że cieszy się on olbrzymią popularnością w Azji i jest uważany za jednego z najlepszych krykiecistów na świecie.

Pragniemy także dodać, że Cristiano Ronaldo jest również najlepiej opłacanym sportowcem na Instagramie, gdzie jeden umieszczony przez niego post wyceniony jest na 975 000 dolarów (nieco ponad 900 tysięcy euro).

Najlepiej opłacani sportowcy na Twitterze

1. Cristiano Ronaldo (piłkarz) - 868 606 dolarów
2. Andrés Iniesta (piłkarz) - 590 825
3. Neymar (piłkarz) - 478 138
4. LeBron James (koszykarz) - 470 356
5. Virat Kohli (krykiecista) - 350 101

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy