Cristiano Ronaldo zbija fortunę na Twitterze. Portugalczyk nie ma sobie równych

Cristiano Ronaldo zbija fortunę na Twitterze. Portugalczyk nie ma sobie równych
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: B/R Football | Opendorse

Cristiano Ronaldo zgarnia ogromną sumę pieniędzy za umieszczenie jednego wpisu sponsorowanego na Twitterze.

Reprezentant Portugalii należy do jednych z najlepiej opłacanych sportowców na świecie ze względu na prezentowane przez siebie umiejętności oraz szeroką rozpoznawalność.

35-letni zawodnik potrafi doskonale wykorzystać ten fakt do zarabiania pieniędzy na różnych obszarach, w tym na Twitterze, gdzie nie ma sobie równych pod względem otrzymywanego wynagrodzenia za umieszczenie jednego wpisu sponsorowanego na popularnym serwisie społecznościowym.

Zgodnie z opublikowanymi raportem przez „Opendorse”, Cristiano Ronaldo obserwowany przez 82 miliony internautów zgarnia 868 606 dolarów (nieco ponad 800 tysięcy euro) za opublikowanie jednego posta.

Dość niespodziewanie drugie miejsce pod tym względem zajmuje Andrés Iniesta. Hiszpan reprezentujący obecnie barwy japońskiego Vissel Kobe inkasuje 590 825 dolarów (ok. 500 tysięcy euro) za jeden wpis na Twitterze.

Podium w tym zestawieniu uzupełnia Neymar, który otrzymuje 478 138 dolarów (nieco ponad 420 tysięcy euro). Tuż za nim uplasował się LeBron James oraz Virat Kohli. Obecność ostatniego z nich ponad innymi szerzej znanymi sportowcami również wydaje się zaskakująca, ale trzeba w jego przypadku przyznać, że cieszy się on olbrzymią popularnością w Azji i jest uważany za jednego z najlepszych krykiecistów na świecie.

Pragniemy także dodać, że Cristiano Ronaldo jest również najlepiej opłacanym sportowcem na Instagramie, gdzie jeden umieszczony przez niego post wyceniony jest na 975 000 dolarów (nieco ponad 900 tysięcy euro).

Najlepiej opłacani sportowcy na Twitterze

1. Cristiano Ronaldo (piłkarz) - 868 606 dolarów
2. Andrés Iniesta (piłkarz) - 590 825
3. Neymar (piłkarz) - 478 138
4. LeBron James (koszykarz) - 470 356
5. Virat Kohli (krykiecista) - 350 101

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy