Czerwona kartka w meczu Legia Warszawa - Real Betis! To on wyleciał na trybuny

2024-10-03 19:39:59; Aktualizacja: 16 minut temu
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa mierzy się z Realem Betis w pierwszej kolejce fazy ligowej Ligi Konferencji i prowadzi 1-0. W spotkaniu tych drużyn padła już zatem bramka oraz czerwona kartka. Nie ujrzał jej jednak żaden z piłkarzy, a członek sztabu przedstawiciela Ekstraklasy. Prawdopodobnie był to Maciej Treutz-Kuszyński.

Legia Warszawa i Real Betis to hitowa para w ramach pierwszej kolejki fazy ligowej Ligi Konferencji. Patrząc na dotychczasowe poczynania piłkarzy Gonçalo Feio, wielu skazywało ich na pożarcie w starciu z dużo mocniejszym przeciwnikiem. Hiszpanie wprawdzie przyjechali na Łazienkowską w nieco okrojonym składzie, ale i tak dysponują sporą jakością.

Mimo to pierwsze minuty nie należały do nich. Nieco lepiej w mecz weszli gospodarze, co zostało uargumentowane trafieniem. W 23. minucie dośrodkowywaną przez Rúbena Vinagre piłkę do siatki skierował Steve Kapuadi.

Dla stopera to oczywiście pierwsze w tym sezonie trafienie.

Do niecodziennej sytuacji doszło natomiast pod koniec pierwszej części rywalizacji. Jeden z asystentów Gonçalo Feio starł się z zawodnikiem rywala. Do całej sprawy wmieszał się arbiter, który ukarał przedstawiciela sztabu Portugalczyka czerwoną kartką. Prawdopodobnie był to Maciej Treutz-Kuszyński, fizjoterapeuta polskiej drużyny.

Legia Warszawa prowadzi do przerwy z Realem Betis 1-0.