Czesław Michniewicz przed meczem z Argentyną: Cały świat czeka na ich pojedynek

Czesław Michniewicz przed meczem z Argentyną: Cały świat czeka na ich pojedynek fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy nas piłka

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz spotkał się z dziennikarzami przed meczem trzeciej kolejki Mistrzostw Świata przeciwko Argentynie.

Choć reprezentacja Polski jest liderem grupy D na Mistrzostwach Świata w Katarze, to nadal nie może być pewna awansu do fazy pucharowej turnieju. Żeby dopiąć swego, najlepiej zdobyć co najmniej jeden punkt w starciu z Argentyną.

Przed podopiecznymi Czesława Michniewicza zatem trudne zadanie, ale nie niewykonalne.

Zanim jednak rywalizacja, odbyła się konferencja prasowa, którą swoim udziałem uświetnił właśnie selekcjoner „Biało-czerwonych”.

- Jeśli chodzi o skład na jutrzejszy mecz, to muszę przyznać, że mam go już w głowie. Fakty są jednak takie, że został nam jeszcze jeden trening przed sobą - przyznał.

Spotkanie Polski z Argentyną jest zapowiadane jako potyczka Roberta Lewandowskiego i Lionela Messiego.

- Cały świat czeka na pojedynek Roberta Lewandowskiego z Leo Messim. Są świetnymi piłkarzami i nie chcę wskazywać lepszego. To będzie przede wszystkim pojedynek Polski z Argentyną - dodał.

- Jestem zadowolony ze sposobu, jak zagraliśmy w defensywie w tych dwóch meczach. Nie straciliśmy gola, co jest ważne. Jestem zadowolony z postawy zawodników - dodaje.

- Czuję się tak samo, odkąd tutaj przyjechaliśmy. Jesteśmy w fantastycznym miejscu i czasie. Czerpiemy radość i każdego dnia mamy satysfakcję z tego, że tu jesteśmy. Myślę, że zawodnicy mają podobne odczucia. Wszyscy jesteśmy dumni, że tu jesteśmy. To mój najszczęśliwszy czas - chwilo, trwaj.

Początek środowego meczu pomiędzy Polską a Argentyną o 20:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy