Czterech zawodników opuściło zgrupowanie kadry Polski

Czterech zawodników opuściło zgrupowanie kadry Polski
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy nas piłka

Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Fabiański i Jakub Błaszczykowski nie zagrają w towarzyskim meczu przeciwko Czechom.

W przypadku trzech pierwszy, sztab szkoleniowy reprezentacji wziął pod uwagę bardzo duże obciążenia meczowe tych zawodników w ostatnim okresie i po rozmowie z nimi oraz lekarzem kadry zdecydowano się odesłać ich do klubów.

Z kolei Błaszczykowskiego zabraknie w nadchodzącym meczu z powodu kontuzji.

Przypominamy, że towarzyskie spotkanie z Czechami odbędzie się we wtorek 17 listopada o godzinie 20:45 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy