CZTERY cele transferowe Napoli. Klub chce wydać na nie 100 milionów euro!

CZTERY cele transferowe Napoli. Klub chce wydać na nie 100 milionów euro!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radio Kiss Kiss

Przedstawiciele Napoli zamierzają w trakcie dwóch nadchodzących okienek transferowych pozyskać czterech nowych zawodników.

Według informacji przekazanych przez „Radio Kiss Kiss”, ekipa ze Stadio San Paolo planuje przeznaczyć 100 milionów euro na zakontraktowanie Krzysztofa Piątka, Nicolò Barelli, Santiago Ariasa oraz Soualiho Meïté.

Klub z Neapolu liczy na to, że uda mu się pozyskać dwóch pierwszych zawodników za łączną sumę oscylującą w granicach 60 milionów euro. Z kolei pozostałe środki zamierza przeznaczyć na dwóch defensywnych piłkarzy.

Przedstawiciele „Partenopei” mają bardzo ambitny plan, ale niewiele na to wskazuje, aby udało im się go zrealizować. Już teraz właściciele Genoi liczą na to, że uda im się sprzedać Piątka w niedalekiej przyszłości za kwotę wynoszącą między 50 a 60 milionów euro.

SSC Napoli może mieć też spore problemy związane z zakontraktowanie Barelli, któremu nie spieszy się z opuszczeniem szeregów Cagliari Calcio, ale jeżeli miałoby już do tego dojść, to sam pomocnik preferuje obrać kierunek na Premier League. Ponadto „Rossoblu” chcieliby zarobić na sprzedaży swojego wychowanka przynajmniej 40 milionów euro.

Ekipa ze Stadio San Paolo może mieć za to ułatwione zadanie z kupnem Santiago Ariasa oraz Soualiho Meïté. Pierwszy z wymienionych graczy znajdował się w kręgu zainteresowań włoskiego zespołu już w trakcie letniego okienka transferowego, ale ostatecznie zdecydował się przystać na propozycję zaproponowaną mu przez Atlético Madryt. Kolumbijczyk nie jest jednak zadowolony ze swojej obecnej pozycji w hiszpańskiej drużynie i być może zdecyduje się wkrótce na zmianę otoczenia.

Z kolei Francuz zasilił przed rozpoczęciem rozgrywek szeregi Torino i na chwilę obecną jest pewnym punktem „Byków”, ale z pewnością marzeniem defensywnego pomocnika jest gra w Lidze Mistrzów, dlatego już nawet w styczniu może zmienić pracodawcę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy