CZTERY cele transferowe Napoli. Klub chce wydać na nie 100 milionów euro!

CZTERY cele transferowe Napoli. Klub chce wydać na nie 100 milionów euro!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radio Kiss Kiss

Przedstawiciele Napoli zamierzają w trakcie dwóch nadchodzących okienek transferowych pozyskać czterech nowych zawodników.

Według informacji przekazanych przez „Radio Kiss Kiss”, ekipa ze Stadio San Paolo planuje przeznaczyć 100 milionów euro na zakontraktowanie Krzysztofa Piątka, Nicolò Barelli, Santiago Ariasa oraz Soualiho Meïté.

Klub z Neapolu liczy na to, że uda mu się pozyskać dwóch pierwszych zawodników za łączną sumę oscylującą w granicach 60 milionów euro. Z kolei pozostałe środki zamierza przeznaczyć na dwóch defensywnych piłkarzy.

Przedstawiciele „Partenopei” mają bardzo ambitny plan, ale niewiele na to wskazuje, aby udało im się go zrealizować. Już teraz właściciele Genoi liczą na to, że uda im się sprzedać Piątka w niedalekiej przyszłości za kwotę wynoszącą między 50 a 60 milionów euro.

SSC Napoli może mieć też spore problemy związane z zakontraktowanie Barelli, któremu nie spieszy się z opuszczeniem szeregów Cagliari Calcio, ale jeżeli miałoby już do tego dojść, to sam pomocnik preferuje obrać kierunek na Premier League. Ponadto „Rossoblu” chcieliby zarobić na sprzedaży swojego wychowanka przynajmniej 40 milionów euro.

Ekipa ze Stadio San Paolo może mieć za to ułatwione zadanie z kupnem Santiago Ariasa oraz Soualiho Meïté. Pierwszy z wymienionych graczy znajdował się w kręgu zainteresowań włoskiego zespołu już w trakcie letniego okienka transferowego, ale ostatecznie zdecydował się przystać na propozycję zaproponowaną mu przez Atlético Madryt. Kolumbijczyk nie jest jednak zadowolony ze swojej obecnej pozycji w hiszpańskiej drużynie i być może zdecyduje się wkrótce na zmianę otoczenia.

Z kolei Francuz zasilił przed rozpoczęciem rozgrywek szeregi Torino i na chwilę obecną jest pewnym punktem „Byków”, ale z pewnością marzeniem defensywnego pomocnika jest gra w Lidze Mistrzów, dlatego już nawet w styczniu może zmienić pracodawcę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy