Dani Alves aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego

Dani Alves aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego fot. betto rodrigues / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Cadena SER

Dani Alves został aresztowany przez policję w Barcelonie. Podstawą do zatrzymania Brazylijczyka stanowiły zarzuty o napaść seksualną na jedną z kobiet dzień przed Sylwestrem.

Do zatrzymania zawodnika związanego kontraktem z Pumas UNAM doszło w piątkowy poranek. Od dłuższego czasu za 39-latkiem ciągną się oskarżenia o przestępczym wybryku na jednej z kobiet, do którego miało dojść 30 grudnia ubiegłego roku w klubie nocnym Sutton w stolicy Katalonii.

Ofiara tamtego zdarzenia zeznała na komisariacie, iż 126-krotny reprezentant „Canarinhos” zachowywał się wobec niej nachalnie, a nawet miało dojść do momentu, kiedy „wkładał rękę pod jej bieliznę”.

Tamtej nocy Alves opuścił lokal w asyście policji. Obecnie przebywa w areszcie, gdzie czeka go przesłuchanie, a następnie uda się na rozprawę sądową w Barcelonie, gdzie zapadnie wyrok o zastosowaniu ewentualnych środków zapobiegawczych wobec pozwanego.

Oskarżony już wcześniej nie przyznawał się do zarzucanego mu czynu. Zaprzeczał faktom, jakoby dopuścił się aktu molestowania młodej kobiety. Twierdził, że nawet jej nie zna. Przyznał natomiast, że tamtego wieczoru przebywał w Sutton, ale bawił się wyłącznie w otoczeniu znajomych.

Alves przebywał na wakacjach po nieudanym dla Brazylii mundialu w Katarze. Legenda FC Barcelony rozegrała na turnieju dwa mecze. Ostatecznie najbardziej utytułowana reprezentacja świata odpadła w ćwierćfinale z Chorwacją.

Niedługo po Nowym Roku rozpoczął się nowy sezon meksykańskiej ekstraklasy.

Alves ma ważną umowę z obecnym pracodawcą do połowy 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy