Dani Alves atakuje Kyliana Mbappé. „Nie potrafi tego zrozumieć”

Dani Alves atakuje Kyliana Mbappé. „Nie potrafi tego zrozumieć” fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Dani Alves udzielił wywiadu dla „La Gazzetty dello Sport”, gdzie wypowiedział się na temat Kylian Mbappé.

Latem bardzo dużo mówiło się na temat Kyliana Mbappé. Wszystko za sprawą jego niedoszłego transferu do Realu Madryt. Kiedy już wydawało się, że wszystko jest dogadane, Francuz ostatecznie parafował nowy kontrakt z Paris Saint-Germain.

Obecnie zatem jest związany z drużyną rozgrywającą swoje mecze na Parc des Princes, ale media informują, że nie do końca jest zadowolony z takiego obrotu wydarzeń. Mówi się, że czuje się zdradzony przez mistrza kraju.

Do tego coraz więcej jest przesłanek, że jego współpraca z pozostałymi atakującymi, czyli Lionelem Messim i Neymarem nie układa się najlepiej.

Obu tych graczy doskonale zna natomiast Dani Alves, który wypowiedział się na temat sytuacji Kyliana Mbappé w rozmowie z „La Gazzettą dello Sport”.

- On rzeczywiście jest fenomenalnym zawodnikiem, ale jednego nie potrafi zrozumieć. W ataku bowiem gra z takimi zawodnikami jak Messi czy Neymar i to są większe fenomeny od niego. Oni są wyjątkowi i robią rzeczy, których nikt nigdy nie widział i ciężko je wytłumaczyć - twierdzi.

- Wielki zawodnik musi wiedzieć i rozumieć to, z kim gra. Do tego powinien mieć świadomość, jak sprostać temu, co oczekują od niego koledzy. Trzeba być inteligentnym i wykorzystać potencjał Neymara i Messiego. To dwaj geniusze futbolu - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy