Dani Alves atakuje Kyliana Mbappé. „Nie potrafi tego zrozumieć”

Dani Alves atakuje Kyliana Mbappé. „Nie potrafi tego zrozumieć” fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Dani Alves udzielił wywiadu dla „La Gazzetty dello Sport”, gdzie wypowiedział się na temat Kylian Mbappé.

Latem bardzo dużo mówiło się na temat Kyliana Mbappé. Wszystko za sprawą jego niedoszłego transferu do Realu Madryt. Kiedy już wydawało się, że wszystko jest dogadane, Francuz ostatecznie parafował nowy kontrakt z Paris Saint-Germain.

Obecnie zatem jest związany z drużyną rozgrywającą swoje mecze na Parc des Princes, ale media informują, że nie do końca jest zadowolony z takiego obrotu wydarzeń. Mówi się, że czuje się zdradzony przez mistrza kraju.

Do tego coraz więcej jest przesłanek, że jego współpraca z pozostałymi atakującymi, czyli Lionelem Messim i Neymarem nie układa się najlepiej.

Obu tych graczy doskonale zna natomiast Dani Alves, który wypowiedział się na temat sytuacji Kyliana Mbappé w rozmowie z „La Gazzettą dello Sport”.

- On rzeczywiście jest fenomenalnym zawodnikiem, ale jednego nie potrafi zrozumieć. W ataku bowiem gra z takimi zawodnikami jak Messi czy Neymar i to są większe fenomeny od niego. Oni są wyjątkowi i robią rzeczy, których nikt nigdy nie widział i ciężko je wytłumaczyć - twierdzi.

- Wielki zawodnik musi wiedzieć i rozumieć to, z kim gra. Do tego powinien mieć świadomość, jak sprostać temu, co oczekują od niego koledzy. Trzeba być inteligentnym i wykorzystać potencjał Neymara i Messiego. To dwaj geniusze futbolu - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy