Dani Alves o działaczach Barcelony: Nie mieli jaj, by przyznać się do błędu

Dani Alves o działaczach Barcelony: Nie mieli jaj, by przyznać się do błędu fot. Wikipedia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RAC1

Dani Alves przyznał w rozmowie z RAC1, że chciał wrócić do Barcelony.

Brazylijski prawy obrońca był związany z „Dumą Katalonii” między 2008 a 2016 rokiem. W tym czasie m.in. trzykrotnie triumfował z nią w Lidze Mistrzów, zdobył sześć mistrzostw oraz sześć Pucharów Hiszpanii. 37-latek po opuszczeniu Camp Nou grał jeszcze w Juventusie i Paris Saint-Germain, a obecnie występuje w São Paulo. W rozmowie z hiszpańskimi dziennikarzami potwierdził on, że jakiś czas temu chciał wrócić do Barcelony.

- Zaproponowałem „Dumie Katalonii” swój powrót. Do Juventusu odszedłem wtedy po to, by udowodnić, że nadal potrafię grać na wysokim poziomie.

- Chciałem wrócić do Barcelony. Klub mnie potrzebował, ale oni nie mieli jaj, by przyznać, że się ze mną pomylili. Gdyby potraktowali mnie tak, jak myślałem, że na to zasługuję, dzisiaj dalej grałbym w Barcelonie. Kocham ten klub.

- Styl Barcelony się zmienia. Zespół stracił nieco swoją tożsamość i musi przejść trudny proces, by go odzyskać. Barcelona chce być teraz klubem komercyjnym. Biznesowym. Chce kupować i sprzedawać zawodników. Robiąc to, traci tożsamość. Myślę, że to jej problem - powiedział Alves.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy