Dani Alves w areszcie bez możliwości wyjścia za kaucją

Dani Alves w areszcie bez możliwości wyjścia za kaucją fot. betto rodrigues / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Víctor Navarro [COPE] I Sport

Dani Alves w najbliższym czasie będzie przebywał w areszcie. Tak zdecydował sąd - informuje Víctor Navarro z COPE.

Problemy związanego kontraktem z Pumas UNAM Daniego Alvesa ciągną się od 30 grudnia zeszłego roku. Według oskarżającej Brazylijczyka kobiety tego dnia miał dopuścić się on napaści na tle seksualnym w znajdującym się w Barcelonie klubie nocnym Sutton. To miejsce często odwiedzane przez piłkarzy czy innych celebrytów.

Jak pisze „Sport”, rzekoma ofiara utrzymuje, że Alves zatrzymał ją w łazience i nie pozwolił z niej wyjść. Następnie dotykał ją w miejscach intymnych, wyzywał, upokarzał i zmusił do seksu oralnego.

W piątek 39-latek sam miał udać się na posterunek policji w Barcelonie, gdzie złożył wyjaśnienia. Już po tym został doprowadzony do sądu. Ten miał zadecydować o areszcie dla doświadczonego gracza, o który wnioskowała prokuratura. Zawodnik nie będzie mógł go opuścić za kaucją. Wszystko wskazuje na to, że będzie w nim przebywał przynajmniej do kolejnej rozprawy.

COPE podaje, że wynika to głównie z tego, iż istniało ryzyko opuszczenia Katalonii przez Alvesa. Posiada on podwójne obywatelstwo (brazylijskie i hiszpańskie), zdolność ekonomiczną, a także nie ma stałego adresu w Hiszpanii.

Piłkarz nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy