Danny Rose przerażony planami powrotu do gry. „To jakiś pier****ny żart”

Danny Rose przerażony planami powrotu do gry. „To jakiś pier****ny żart” fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Sun | Don Dada (Instagram)

Danny Rose wyraził otwarcie i dosadnie swój sprzeciw wobec wznowienia rozgrywek Premier League w trakcie transmisji live na Instagramie.

29-letni zawodnik przeniósł się zimą na zasadzie wypożyczenia z Tottenhamu do Newcastle United, ponieważ nie był zadowolony z liczby rozegranych minut w barwach „Kogutów”, które już od pewnego czasu szukają chętnego na usługi defensora.

Dużo na to wskazuje, że może im być trudno znaleźć kupca na reprezentanta Anglii po wyrażeniu przez niego otwartego i dosadnego sprzeciwu wobec wznowienia rozgrywek Premier League.

- To jest jakiś pier****ny żart. Nie zamierzam w tej sprawie nikogo okłamywać. Rząd mówi, że chce przywrócić piłkę nożną, ponieważ poprawi ona morale narodu, ale mnie nie obchodzą morale narodu, gdy życie ludzkie jest zagrożone. Nie powinniśmy mówić o powrocie futbolu aż do momentu gwałtownego spadku liczby zakażeń - powiedział Danny Rose w trakcie transmisji live na Instagramie.

- To piep****ie, ale zobaczymy... W piątek powinienem przejść testy, więc będziemy musieli i tak na wszystko poczekać. Nawet nie wysłuchałem tego ogłoszenia o braku futbolu do 1 czerwca czy coś w tym rodzaju. Nie zwracam na to uwagi. Smutne jest dla mnie to, że ludzie chorują, ale piłka powinna być ostatnią rzeczą, którą należy uporządkować - dodał obrońca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy