Dariusz Szpakowski skomentował zachowanie Czesława Michniewicza: To śmieszne i żenujące

Dariusz Szpakowski skomentował zachowanie Czesława Michniewicza: To śmieszne i żenujące fot. Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Dariusz Szpakowski w programie „Studio Katar” wypowiedział się na temat atmosfery po odpadnięciu reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata.

Reprezentacja Polski osiągnęła postawiony przed nią cel i wyszła z grupy na mundialu w Katarze, przegrywając w 1/8 finału z Francją 1:3. Wielu ekspertów i kibiców nie traktuje tego jednak jako sukcesu. Wpływ na ich ocenę z pewnością ma styl gry biało-czerwonych, który na turnieju nie powalał na kolana. Duże zamieszanie wokół kadry wywołała też „afera premiowa”.

- Typowe polskie piekiełko. Jestem zszokowany i zniesmaczony. Mamy coś historycznego, po 36 latach wychodzimy z grupy. Wracamy do Polski i zaczyna się - a to premie, a to nie wiadomo ile, a to nie wiadomo jak podzielone, czy Michniewicz dalej będzie selekcjonerem. Zajmujemy się czymś zastępczym - powiedział Dariusz Szpakowski w programie „Studio Katar”.

W poniedziałek Polski Związek Piłki Nożnej opublikował oświadczenie dotyczące Michniewicza, z którego niewiele wynika. Co prawda potwierdził on, że kontrakt selekcjonera nie został automatycznie przedłużony, ale jednocześnie nie zakończył z nim współpracy.

- Nie rozumiem prezesa Cezarego Kuleszy i decyzyjności. Komunikat powinien być jasny i czytelny. (…) Wygląda to tak - albo kogoś znajdziemy i wtedy Michniewicza nie ma, a jeśli nie znajdziemy, to przedłużymy. To niepoważne i nielicujące z tym, czego spodziewam się po władzach PZPN - przyznał Szpakowski, który skomentował również temat blokowania przez Michniewicza dziennikarzy w mediach społecznościowych.

- Dla mnie jest śmieszne i żenujące, żeby selekcjoner blokował dziennikarzy na Twitterze. Drogi panie Czesławie... - powiedział.

W środę ma dojść do kolejnego spotkania pomiędzy Kuleszą a selekcjonerem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [23/09/2023] Nadchodzą kluczowe dni dla Erika Expósito. Będzie musiał podjąć decyzję Nadchodzą kluczowe dni dla Erika Expósito. Będzie musiał podjąć decyzję Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy