Darren Fletcher: Chcę odzyskać formę w Manchesterze!
2012-02-29 14:52:38; Aktualizacja: 13 lat temu
Szkocki pomocnik, Darren Fletcher, zapowiedział, że bardzo liczy na powrót na piłkarskie boiska. Chciałby odzyskać formę, jaką prezentował wcześniej w barwach Manchesteru United.
Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku Fletcher zawiesił tymczasowo karierę ze względów zdrowotnych.
- W imieniu Darrena Fletchera, Manchester United chce ogłosić, że nasz piłkarz zdecydował się przerwać piłkarską karierę ze względu na problemy zdrowotne - brzmiał oficjalny komunikat klubu.
Teraz Szkot zapowiada powrót w przyszłym sezonie. Liczy na to, że mimo choroby będzie mógł kontynuować swoją karierę w barwach "Czerwonych Diabłów".Popularne
- Sytuacja zmienia się z tygodnia na tydzień, nie wiem dokładnie, kiedy wrócę do gry. Liczę, że w przyszłym sezonie zagram - powiedział Fletcher dla "Manchester Evening News".
Powiedział także kilka słów na temat swojej choroby, której przyczyną jest wirus.
- Ta choroba nigdy mnie nie opuści, ale jakoś muszę znaleźć sposób na to, aby kontynuować swoją karierę. Próbuję wszystkiego, co tylko mogłoby mi w tym pomóc - dodał szkocki pomocnik.











![Ekstraklasa: Składy na Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]](img/photos/82711/170x113/lechia-gdansk-gornik-zabrze.jpg)
![Donald Trump laureatem Pokojowej Nagrody FIFA [OFICJALNIE]](img/photos/105505/170x113/donald-trump.jpg)






![Ekstraklasa: Składy na Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]](img/photos/82711/90x60/lechia-gdansk-gornik-zabrze.jpg)
![Donald Trump laureatem Pokojowej Nagrody FIFA [OFICJALNIE]](img/photos/105505/90x60/donald-trump.jpg)






