David Silva dokonał wyboru. Warunki z Lazio ustalone

David Silva dokonał wyboru. Warunki z Lazio ustalone fot. Manchester City FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | The Guardian

David Silva powinien w nadchodzących dniach dopiąć ostatnie szczegóły dotyczące swojej przeprowadzki do Lazio.

Doświadczony pomocnik nie wyraził zainteresowania kontynuowaniem swojej przygody z futbolem w barwach Manchesteru City i już przed rokiem poinformował, że po dziesięciu latach opuści szeregi angielskiego klubu.

Od tego momentu zaczęto rozważać różne scenariusze dotyczące najbliższej przyszłości 34-letniego zawodnika, który przed długi czas był łączony z powrotem do Hiszpanii lub przenosinami do Stanów Zjednoczonych czy Japonii.

Ostatecznie David Silva miał zdecydować się na przeprowadzkę do Włoch. „The Guardian” przekonuje, że ofensywny piłkarz uzgodnił już najistotniejsze warunki trzyletniego kontraktu z Lazio, który będzie mu gwarantował podstawowe zarobki na poziomie trzech milionów euro rocznie.

Obecnie mają być dopinane ostatecznie szczegóły dotyczące nawiązania współpracy pomiędzy obiema stronami i ten fakt może zostać podany do publicznej wiadomości na dniach przez drużynę z Rzymu.

Fabrizio Romano dodaje z kolei, że poza Hiszpanem wkrótce na Stadio Olimpico może trafić także Vedat Muriqi z Fenerbahçe. Turecki napastnik ma kosztować 16 milionów euro i docelowo zająć w zespole miejsce Felipe Caicedo, który jest przymierzany do opuszczenia ekipy z Serie A na rzecz kontynuowania swojej kariery w katarskim Al-Gharafa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy