De Rossi nie chce do City

De Rossi nie chce do City
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Football Italia

Daniele De Rossi nie jest zainteresowany transferem do drużyny Mistrza Anglii, Manchesteru City. Włoch nie chce opuszczać swojego dotychczasowego klubu, AS Romy.

Po letnich negocjacjach i spekulacjach City złożyło AS Romie ofertę o wartości 35 milionów funtów w piątkowy wieczór. Klub prawdopodobnie zaakceptował tę kwotę.

Mimo wszystko De Rossi nie jest nawet zainteresowany opuszczeniem klubu, którego jest wychowankiem na rzecz nowego, angielskiego. „Citizens” miało zaoferować pomocnikowi roczne wynagrodzenie na poziomie 6 milionów euro.
 
Wcześniej w tym tygodniu jego agent, Sergio Berti, spotkał się z przedstawicielami Manchesteru. Jednak według angielskiej prasy rozmawiał na temat innego ze swoich klientów, Aleksandara Kolarova.
 
Wydaje się, że jeżeli AS Roma zaakceptuje ofertę, to reprezentant Włoch nie będzie robił problemów i opuści klub. Jednak sprzedaż De Rossiego może wywołać protesty wśród kibiców, bo zyskał on już status podobny do innej gwiazdy „Giallorossi” – Francesco Tottiego

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mainz cieszy się z utrzymania, jakby wygrało Bundesligę. Ale jest z czego - to historyczny wyczyn Mainz cieszy się z utrzymania, jakby wygrało Bundesligę. Ale jest z czego - to historyczny wyczyn Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela Bielik o kontuzji: Trudno sobie wyobrazić, w jakim stanie byłem Bielik o kontuzji: Trudno sobie wyobrazić, w jakim stanie byłem Legia Warszawa finalizuje dwa transfery. Ogłoszenie zaraz po zakończeniu sezonu Ekstraklasy Legia Warszawa finalizuje dwa transfery. Ogłoszenie zaraz po zakończeniu sezonu Ekstraklasy Real Madryt powalczy z Niemcami o Raúla?! Real Madryt powalczy z Niemcami o Raúla?! Real Madryt: Zinédine Zidane odchodzi. Faworyt do zastąpienia Francuza Real Madryt: Zinédine Zidane odchodzi. Faworyt do zastąpienia Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy