Decyzja ws. Jonesa

Decyzja ws. Jonesa
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Guardian

Phil Jones pozostanie piłkarzem Manchesteru United — informuje angielska prasa.

Zainteresowanie jego usługami wyrażali tego lata włodarze Stoke City. Anglik nie jest jednak skłonny do zmiany barw klubowych, a miejsce w składzie widzi dla niego także José Mourinho, szkoleniowiec United.

Innym zespołem, który bacznie obserwował sytuację obrońcy, był Arsenal. Arsène Wenger od dłuższego czasu poszukuje bowiem solidnego wzmocnienia linii defensywy.

Jones nie został wybrany do kadry „Czerwonych Diabłów” na dwa pierwsze mecze nowego sezonu, jednak wszystko wskazuje na to, iż nie zwiastuje to rychłego transferu do innej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy