Dłuższa absencja podstawowego obrońcy Śląska Wrocław?! „Możemy go nie zobaczyć nawet w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Konferencji”
2024-07-24 07:49:32; Aktualizacja: 1 rok temu
Na konferencji prasowej poprzedzającej pojedynek II rundy Ligi Konferencji z Riga FC trener Jacek Magiera zapowiedział, że jeszcze przez parę tygodni do pełni zdrowia powracać będzie Łukasz Bejger.
Już przed inauguracją Ekstraklasy 2024/2025 stało się jasne, że nazwisko absolwenta szkółki Manchesteru United oraz Lecha Poznań nie zawiśnie w kadrze meczowej na pojedynek z Lechią Gdańsk. Ten, z perspektywy Śląska, zakończył się rozczarowującym remisem.
Po zeszłym sezonie prawonożny stoper musiał poddać się zabiegowi ortopedycznemu. Rekonwalescencja potrwa przynajmniej do pierwszych tygodni sierpnia.
– Myślę, że Łukasz Bejger nie wróci na mecz rewanżowy. Nie ma takich przesłanek, a nawet wątpliwy jest występ w trzeciej rundzie – zaznaczył szkoleniowiec wicemistrza Polski.Popularne
***
***
– W kwestii Juniora Eyamby będziemy przeprowadzać dodatkowe badania. Marcin Cebula ma szansę zagrać w meczu rewanżowym – dodał szerzej o sytuacji kadrowej.
Bejger to 14-krotny reprezentant Polski U-21, który w poprzednim sezonie odegrał znaczącą rolę w wyścigu o mistrzowski tytuł. Choć linię mety pierwsza przekroczyła Jagiellonia Białystok, dla „Wojskowych” drugie miejsce również oznaczało wielki sukces, tym bardziej po utrzymaniu się w najwyższej klasie rozgrywek rzutem na taśmę sezon wcześniej.
Statystyki 22-latka w poprzednich zmaganiach to 32 występy, okraszone trafieniem przeciwko Ruchowi Chorzów. Do tego z zespołem zapracował na 13 czystych kont.
Teraz bez Bejgera w kadrze meczowej Śląsk powalczy o dobrą zaliczkę z Łotyszami. Pierwszy gwizdek 24 lipca o 18:00. Transmisja dostępna w Polsacie Sport 1 oraz TV4.



![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)





![Szczęśliwe zakończenie konfliktu turecko-saudyjskiego. Youssef En-Nesyri rusza na podbój Bliskiego Wschodu [OFICJALNIE]](img/photos/114740/170x113/youssef-en-nesyri-of-fenerbahce.jpg)

![Kolejny zwrot w sprawie N'Golo Kanté! Transfer coraz bliżej [OFICJALNIE]](img/photos/107876/170x113/ngolo-kante.jpg)

![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/170x113/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/170x113/guillaume-restes.jpg)
![Szczęśliwe zakończenie konfliktu turecko-saudyjskiego. Youssef En-Nesyri rusza na podbój Bliskiego Wschodu [OFICJALNIE]](img/photos/114740/90x60/youssef-en-nesyri-of-fenerbahce.jpg)

![Kolejny zwrot w sprawie N'Golo Kanté! Transfer coraz bliżej [OFICJALNIE]](img/photos/107876/90x60/ngolo-kante.jpg)

![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/90x60/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/90x60/guillaume-restes.jpg)




