Dłuższa przerwa Antolicia. W tym roku już nie zagra!

Dłuższa przerwa Antolicia. W tym roku już nie zagra!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Domagoj Antolić wypada na dłuższy czas z kadry Legii Warszawa.

Chorwat nabawił się przed kilkoma tygodniami urazu pachwiny na jednym z treningów.

Początkowo sztab medyczny klubu postanowił zastosować leczenie zachowawcze i dzięki temu piłkarz mógł wystąpić w starciach przeciwko Górnikowi Zabrze i Pogoni Szczecin w lidze oraz Piastowi Gliwice w Pucharze Polski.

Wspomniana metoda nie przyniosła jednak spodziewanego skutku i dlatego 28-letni piłkarz opuścił trzy ostatnie mecze Legii Warszawa.

Teraz wiele na to wskazuje, że jego absencja się przedłuży, ponieważ według informacji przekazanych przez „Legia.net”, pomocnik przejdzie zabieg operacyjny, który ma mu umożliwić powrót do normalnych treningów na pierwszy zimowy obóz przygotowawczy.

Antolić zasilił szeregi „Wojskowych” blisko rok temu i w trwających rozgrywkach wystąpił w 17 meczach stołecznego klubu, w których zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy