Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?!

Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Janas | Twitter | Adam z Tłytera

Dominik Furman może trafić do Śląska Wrocław, o czym poinformowali na Twitterze dziennikarz „Gazety Wrocławskiej”, Piotr Janas, oraz dobrze poinformowany w realiach klubu, Adam z Tłytera.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu Śląsk Wrocław plasuje się w ligowej tabeli dopiero na ósmym miejscu. Do tej pory zgromadził na swoim koncie 38 punktach, a mimo to ma nadal realną szansę na grę w europejskich pucharach.

Nie bacząc na to, czy misja awansu się powiedzie, władze powoli rozglądają się za potencjalnymi wzmocnieniami. Ważną rolę w letnim oknie transferowym może odegrać Jacek Magiera.

Były selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20, potrzebuje między innymi wzmocnień w środku pola. Z tego powodu na radarze miał znaleźć się Dominik Furman.

28-latak obecnie występuje w lidze tureckiej, a konkretniej w drużynie Gençlerbirliği. Ten zespół może jednak spaść na zaplecze tamtejszej ekstraklasy, dlatego też Polak może poszukać nowego pracodawcy.

Ogromnym zwolennikiem tego ruchu jest wspomniany Magiera, który doskonale zna pomocnika, kiedy ten grał jeszcze w barwach warszawskiej Legii. Szkoleniowiec bardzo ceni sobie jego możliwości.

Furman rozegrał w trwającym sezonie 21 spotkań. W tym czasie zanotował dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy