Domowa koszulka reprezentacji Włoch na Mistrzostwa Europy [FOTO]

Domowa koszulka reprezentacji Włoch na Mistrzostwa Europy [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com przedstawił, jak będzie wyglądała koszulka reprezentacji Włoch na Mistrzostwach Europy.

Pierwszy trykot Włochów będzie niebieski, co nie jest oczywiście żadną niespodzianką. Jego przednia część została przyozdobiona przez Pumę delikatnym wzorem. Kołnierzyk oraz końcówki rękawków będą z kolei granatowe.

Nowe stroje „Azzurrich” miały zostać oficjalnie zaprezentowane przy okazji marcowych spotkań towarzyskich. Wskutek rozprzestrzeniania się koronawirusa nie wiadomo jednak na razie, czy do tego dojdzie.

Start Euro 2020 zaplanowano na 12 czerwca, ale coraz więcej źródeł sugeruje, że UEFA skłania się ku przełożeniu turnieju. Konkretne informacje w tej sprawie powinny pojawić się po weekendzie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy