Douglas blisko Anży Machaczkała

Douglas blisko Anży Machaczkała
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Fussballtransfers

Zespół Anży Machaczkała jest bliski pozyskania środkowego obrońcy FC Twente Douglasa. Zainteresowanie potwierdza agent brazylijskiego piłkarza.

- Anży złożyło mojemu klientowi konkretną ofertę. Uważam, że potrzebujemy tygodnia, żeby zastanowić się nad przyszłością Douglasa - mówi Rodrigo da Silveira dla "Sky Sports".

- Istnieje możliwość, że Douglas przeniesie się do Rosji już zimą - kontynuuje Brazylijczyk. Okienko transferowe w Rosji otwarte jest do 24 lutego. Transfer jest tym bardziej prawdopodobny, że umowa obrońcy z FC Twente wygasa po zakończeniu sezonu. Douglas w zespole Anży miałby zastąpić Christophera Sambę, który niedawno przeniósł się do Quenns Park Rangers. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy