Drugie rozstanie Wandy Nary z Mauro Icardim [OFICJALNIE]

Drugie rozstanie Wandy Nary z Mauro Icardim [OFICJALNIE] fot. Wanda Nara [Instagram]
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Wanda Nara [Instagram]

Wanda Nara ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że odseparowała się od Mauro Icardiego.

Do takiego obrotu spraw doszło parę tygodni po ogłoszeniu transferu napastnika. Pełniąca także rolę agenta piłkarskiego 35-latka uzgodniła szczegóły współpracy swojego partnera przy przenosinach do Galatasaray.

„W tej chwili jest to dla mnie bardzo bolesna sytuacja. Chcąc uniknąć narażania i prześcigania się w medialnych spekulacjach, uznałam, że lepiej będzie, jeśli dowiecie się tego ode mnie.

Nie mam nic więcej do dodania i nie chcę dzielić się szczegółami dotyczącymi naszej separacji. Proszę o wyrozumiałość w stosunku nie tylko do mnie, ale także do naszych dzieci” - udostępniła na instagramowym Stories Nara.

Co ciekawe, tuż przed oświadczeniem Nary 29-latek podzielił się swoją wersją zdarzeń, będąc przekonanym, że jego partnerka musi dokończyć pewne sprawy w interesach, aby potem mogła wrócić do rodzinnego domu. Piłkarz przekonywał, że on i ich dzieci czekają i tęsknią za nią.

To nie pierwszy raz, kiedy para rozstała się ze sobą. Rozpad ich pożycia odbił się echem na światło dzienne w 2021 roku. Wówczas Nara oskarżyła Icardiego o zdradę z Chiną Suárez. Pierwotnie zapowiadało się na rozwód, jednak po czasie rozpoznawalny duet powrócił do siebie.

Mauro Icardi i Wanda Nara są małżeństwem od 2014 roku.

Poprzednio Nara znajdowała się w trwałym związku z Maxim Lópezem, byłym klubowym kolegą Icardiego z Sampdorii.

Ośmiokrotny reprezentant Argentyny przebywa w stambulskiej ekipie na wypożyczeniu z Paris Saint-Germain. Jak na razie zaliczył tylko 28 minut występu w rozgrywkach Süper Lig, wchodząc z ławki podczas meczu z Konyasporem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy