Duże wzmocnienie beniaminka Ekstraklasy. OFICJALNIE: Forsell w Stali Mielec

Duże wzmocnienie beniaminka Ekstraklasy. OFICJALNIE: Forsell w Stali Mielec fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec, czyli świeżo upieczony beniaminek Ekstraklasy w sezonie 2020/2021, poinformowała o sprowadzeniu Petteriego Forsella.

Mający na uwadze przyszłoroczne Mistrzostwa Europy Fin, postanowił zmienić barwy i pozostać na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.

Od nowego sezonu ma on występować w drużynie Stali Mielec, do której przenosi się na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

29-latek jest doskonale znany kibicom polskiej piłki. W przeszłości występował bowiem w Miedzi Legnica, a ostatni sezon spędził w Koronie Kielce.

Co warte podkreślenia, zarówno z jednymi, jak i z drugimi zanotował rok po roku spadek do 1.ligi.

W poprzednim sezonie Forsell rozegrał w Ekstraklasie 14 meczów. W tym czasie strzelił cztery gole i zaliczył jedną asystę.

Ofensywny pomocnik to 12-krotny reprezentant Finlandii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy