Duże wzmocnienie beniaminka Ekstraklasy. OFICJALNIE: Forsell w Stali Mielec

Duże wzmocnienie beniaminka Ekstraklasy. OFICJALNIE: Forsell w Stali Mielec fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec, czyli świeżo upieczony beniaminek Ekstraklasy w sezonie 2020/2021, poinformowała o sprowadzeniu Petteriego Forsella.

Mający na uwadze przyszłoroczne Mistrzostwa Europy Fin, postanowił zmienić barwy i pozostać na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.

Od nowego sezonu ma on występować w drużynie Stali Mielec, do której przenosi się na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

29-latek jest doskonale znany kibicom polskiej piłki. W przeszłości występował bowiem w Miedzi Legnica, a ostatni sezon spędził w Koronie Kielce.

Co warte podkreślenia, zarówno z jednymi, jak i z drugimi zanotował rok po roku spadek do 1.ligi.

W poprzednim sezonie Forsell rozegrał w Ekstraklasie 14 meczów. W tym czasie strzelił cztery gole i zaliczył jedną asystę.

Ofensywny pomocnik to 12-krotny reprezentant Finlandii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy