Dyrektor sportowy Jagiellonii Białystok postawił sobie transferowy challenge

Dyrektor sportowy Jagiellonii Białystok postawił sobie transferowy challenge fot. Michal Kosc / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Ligowy [Przegląd Sportowy Onet]

Dyrektor sportowy Jagiellonii Białystok Łukasz Masłowski w programie „Przegląd Ligowy” na „Przegląd Sportowy Onet” wypowiedział się na temat poszukiwań nowego napastnika.

Podstawowym napastnikiem Jagiellonii Białystok jest obecnie Marc Gual. Hiszpan zdobył 15 bramek i zmierza w kierunku tytułu króla strzelców Ekstraklasy. Wiadomo już, że w kolejnym sezonie nie będzie on występował w koszulce zespołu z województwa podlaskiego. W czwartek jego zakontraktowanie potwierdziła Legia Warszawa.

Po odejściu 27-latka „Jaga” będzie dążyła do pozyskania nowej „dziewiątki”. Kilka dni temu Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl pisał, że kandydatem do transferu jest 29-letni Dennis Srbeny z SC Paderborn 07. Dziennikarz od razu podkreślił jednak, iż problemem w osiągnięciu porozumienia między stronami mogą być oczekiwania finansowe zawodnika.

Co o poszukiwaniach nowego ofensywnego gracza powiedział Łukasz Masłowski?

- Wewnętrznie postawiłem sobie challenge, że muszę ściągnąć piłkarza, który strzeli więcej goli dla Jagiellonii niż Marc dla Legii. Poprzeczka jest więc postawiona wewnętrznie wysoko.

- Czy następca jest wybrany? Wiem, kogo bym chciał, tylko na dzisiaj cały czas powtarzam, że nie jesteśmy na tyle atrakcyjni przede wszystkim finansowo. Dla piłkarzy, których widziałbym w zespole, Jagiellonia jest obecnie drugim albo trzecim wyborem. Do finalnego podpisania kontraktu musimy się jeszcze wstrzymać, ale próbuję przekonać piłkarzy, którzy są u mnie na liście numer jeden, żeby do nas dołączyli szybciej niż później - przyznał dyrektor sportowy „Jagi” w „Przeglądzie Ligowym”.

***

Jagiellonia Białystok blisko pozyskania prawego obrońcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy