Działacz Juventusu wbija szpilę Marotcie

Działacz Juventusu wbija szpilę Marotcie
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: DAZN

Juventus, zdaje się, nie najlepiej przyjął wieść o porozumieniu między Giuseppe Marottą a Interem.

Znany włoski działacz związał się ze „Starą Damą” w 2010 roku i jako dyrektor wykonawczy był odpowiedzialny za sporą część transferów klubu. Kibice wielokrotnie wyrażali sympatię wobec 61-latka, który był uznawany za jednego z ojców ostatnich sukcesów ekipy z Allianz Stadium. Mimo tego przywiązania działacz zdecydował się jednak na przenosiny do jednego z największych rywali.

Tej jesieni Juventus dość niespodziewanie zdecydował, że nie przedłuży kontraktu z Marottą, a co za tym idzie, będzie mógł on swobodnie szukać nowego pracodawcy. W ciągu kilku tygodni narosły spekulacje o rychłym porozumieniu z Interem, a kilka dni temu zostało to potwierdzone.

Dotychczas nikt z zarządu „Bianconerich” nie komentował spekulacji, ale kiedy wszystko stało się faktem, o krótki komentarz pokusił się jednak Pavel Nedvěd. Wiceprezydent klubu nie omieszkał przy tym wbić szpili byłemu współpracownikowi.

- To dziwne uczucie, widzieć go w Interze - powiedział Czech w rozmowie z telewizją „DAZN”.

- Teraz to jednak już oficjalne. On jest profesjonalistą, ale wygląda na to, że nigdy nie był „Juventino”.

Słowa Nedvěda mogą zwiastować początek nowej rywalizacji między klubami. Juventus i Inter od lat za sobą nie przepadają, a fakt, iż teraz to Marotta będzie odpowiadać za odbudowę „Nerazzurrich”, może oznaczać, że plany transferowe obu ekip mogą się pokrywać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy