Dzieci blokowały transfer Icardiego? Wanda Nara wyjaśnia

Dzieci blokowały transfer Icardiego? Wanda Nara wyjaśnia fot. Mauro Icardi I Instagram
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Telefe

Wanda Nara postanowiła odnieść się do spekulacji na temat problemów z włoskim sądem rodzinnym przy okazji transferu Mauro Icardiego.

Po wielu tygodniach, a nawet miesiącach spekulacji, Mauro Icardi zamienił ostatniego dnia okna transferowego Inter Mediolan na Paris Saint-Germain. Wypożyczenie z opcją wykupu za 70 milionów euro daje piłkarzowi chwilę wytchnienia i możliwość powrotu do gry dla pierwszego zespołu na wysokim poziomie, ale też wzbudziło wiele pytań. Argentyńczyk przez długi czas blokował wszelkie możliwe kierunki, może z wyjątkiem Juventusu, lecz ostatecznie zgodził się na transfer do Ligue 1.

- Jeśli czekałam do ostatniej chwili, to znaczy, że cały czas miałam asa w rękawie - twierdzi pewna siebie Wanda Nara, żona i agentka zawodnika, w programie w argentyńskiej telewizji „Telefe”.

- Nikt nie wiedział, że obierzemy taki kierunek, nawet nasze dzieci. Boca Juniors? Nigdy nie złożyli poważnej propozycji.

A propos dzieci, Nara została dopytana o bardzo istotną kwestię. Przez długi czas wydawało się, że Icardi najzwyczajniej w świecie nie może odejść do klubu spoza Serie A, ze względu na dzieci z wcześniejszego związku kobiety z Maxim Lópezem. Istniało poważne zagrożenie, iż pociechy zostaną odebrane parze, jeśli ta zdecyduje się na wyjazd na stałe, czemu sprzyjał fakt, iż López powrócił do Italii po swojej przygodzie w Brazylii. Oznacza to, że bez problemu mógłby przejąć opiekę nad dziećmi, tak się jednak nie stanie.

- Mauro na razie spakował się w małą torbę, resztę zostawił mi. Dzieci chodzą do szkoły we Włoszech, zatem będziemy mieszkać to w Mediolanie, to w Paryżu. Ze wszystkich trzech opcji, które mieliśmy, Paryż był dla mnie najgorszą, ponieważ musiałam zostać wraz z dziećmi w Mediolanie. Ale myślałam o tym, co jest najlepsze dla Mauro. We Włoszech chciało go wiele istotnych klubów, dla nas to by było o wiele prostsze.

Wiele osób zarzucało Wandzie Narze, że jej wypowiedzi powodują niepotrzebne spięcia na linii Icardi-Inter. Ona sama uważa jednak, że nie jest wcale taką złą agentką, skoro dostaje propozycje od innych zawodników.

- Inni zawodnicy pytali mnie o reprezentowanie ich interesów, to mężowie moich znajomych. Mimo wszystko nie mogę tego robić, ponieważ zajmowanie się sprawami Mauro jest już wystarczająco intensywne. Dla niego robię to wszystko z miłości.

Nieco kontrowersji wywołał fakt, iż w dniu transferu Icardiego, Maxi López opublikował na Instagramie zdjęcie z gwiazdą Paris Saint-Germain, Neymarem. Media oraz kibice od razu doszukiwali się potencjalnego konfliktu między napastnikami. Wanda stara się jednak szybko uciąć spekulacje.

- To było stare zdjęcie, nie aktualne. Wolę myśleć, że to przypadek, piłkarze po prostu się znają.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy