Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Piast Gliwice

Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Piast Gliwice fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cracovia| Piast Gliwice

Poznaliśmy składy na pierwszy mecz siódmej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Piastem Gliwice.

W sobotnie popołudnie naprzeciw siebie staną zespoły, które rywalizowały w tym sezonie w eliminacjach do europejskich pucharów, czyli Cracovia i Piast Gliwice.

Patrząc na postawę obu ekip w tym sezonie, ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Podopieczni Michała Probierza plasują się bowiem w ligowej tabeli na piętnastym miejscu, z kolei ekipa Waldemara Fornalika okupuje szesnastą lokatę.

Początek starcia o godzinie 15:00. Transmisję przeprowadzi Canal+Sport.

***

Cracovia: Niemczycki; Rapa, Marquez, Rodin, Zaucha, Sadiković, Fiolić, Dimun, Van Amersfoort, Alvarez, Rivaldinho.
Ławka: Wilk, Kapek, Thiago, Piszczek, Szymonowicz, Strózik, Ferraresso, Gardawski, Vestenicky.

Piast Gliwice: Plach; Rymaniak, Czerwiński, Huk, Kirkeskov, Sokołowski, Jodłowiec, Pyrka, Milewski, Alves, Żyro.
Ławka: Szmatuła, Chrapek, Holubek, Lipski, Mokwa, Borkała, Rakowiecki, Świerczok.

Więcej na temat: Cracovia Piast Gliwice Polska Składy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy