Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Pogoń Szczecin

Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Pogoń Szczecin
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia I Pogoń Szczecin

Poznaliśmy składy na poniedziałkowy mecz Ekstraklasy, w którym Cracovia zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Ekipy z Krakowa oraz Szczecina zajmują kolejno siódme i ósme miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory zgromadziły one identyczną liczbę punktów - po 46.

Dostępu do bramki Cracovii będzie bronił dzisiaj Lukáš Hroššo, dla którego to drugi występ w tym sezonie Ekstraklasy. W jej jedenastce jest dwóch Polaków - Kamil Pestka i Mateusz Wdowiak.

Pierwszy gwizdek o 18:00.

CRACOVIA: Hrosso; Rapa, Jablonsky, Dytiatjew, Pestka, Hanca, Loshaj, Dimun, Pelle, Wdowiak, Lopes.
Ławka: Pesković, Helik, Spilak, Fiolić, Pik, Rakoczy, Thiago, Strózik, Vestenicky.

POGOŃ SZCZECIN: Stipica; Stec, Kostas, Zech, Nunes, Podstawski, Dąbrowski, Drygas, Listkowski, Kowalczyk, Frączczak.
Ławka: Bursztyn, Malec, Szcześniak, Bartkowski, Smoliński, Starzycki, Cibicki, Turski, Manias.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy