Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Zagłębie Lubin

Znamy składy na mecz Ekstraklasy, w którym Jagiellonia Białystok podejmie Zagłębie Lubin.

„Jaga” w tym sezonie jeszcze nie poniosła porażki w lidze i z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Zagłębie traci do niej tylko jedno „oczko”.

Spotkanie rozpocznie się o 20:00.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Steinbors; Olszewski, Augustyn, Tiru, Bodvarsson, Makuszewski, Romanczuk, Pospisil, Imaz, Mystkowski, Puljić.
Ławka: Dziekoński, Kadlec, Sobczak, Cernych, Prikryl, Borysiuk, Lopez, Bida, Toporkiewicz.

ZAGŁĘBIE LUBIN: Hładun; Chodyna, Simić, Guldan, Balić, Poręba, Baszkirow, Starzyński, Zivec, Szysz, Mraz.
Ławka: Forenc, Reese, Sirk, Żubrowski, Bednarczyk, Wójcicki, Jończy, Kruk, Bartolewski.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy