Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Raków Częstochowa

Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Raków Częstochowa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Stal Mielec | Raków Częstochowa

Poznaliśmy składy na mecz, w którym Stal Mielec zmierzy się Rakowem Częstochowa.

„Czerwono-Niebiescy”, po wywalczeniu pierwszego Pucharu Polski w swojej historii, chcą zająć jak najwyższe miejsce w Ekstraklasie. Obecnie są drudzy, ale już dzisiaj mogą przegonić w tabeli Pogoń Szczecin.

Ich rywal również ma o co walczyć. Wydostał się bowiem ze strefy spadkowej i zamierza za wszelką cenę utrzymać się na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00, a jego transmisję przeprowadzą stacje CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 3.

***

Składy na Stal Mielec - Raków Częstochowa:

STAL MIELEC:

Strączek; Getinger, Flis, Czorbadżijski, De Amo, Granlund, Domański, Tomasiewicz, Forsell, Mak, Kolev.

Ławka:

Gliwa, Żyro, Prokić, Sadłocha, Jankowski, Dadok, Zjawiński.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Holec; Arsenić, Niewulis, Piątkowski, Długosz, Poletanović, Schwarz, Kun, Tijanić, Wdowiak, Arak.

Ławka:

Pindroch, Malinowski, Jach, Papanikolau, Kaczmarski, Cebula, Mikołajewki, Ivi López.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy