Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Kraków

Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Kraków
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Stal Mielec | Wisła Kraków

Dzisiaj dojdzie do starcia Stali Mielec z Wisłą Kraków. Z tej okazji przedstawiamy składy obu ekip.

Rywali łączy to, że w ostatnim czasie zderzyły się one z koronawirusem. Gospodarzy w tym meczu poprowadzi asystent Dariusza Skrzypczaka - Maciej Serafiński.

Mecz drużyn z dolnej części tabeli Ekstraklasy (odpowiednio trzynaste i piętnaste miejsce) można obejrzeć od godziny 15:00 w stacji CANAL+SPORT.

***

STAL MIELEC:

Strączek; Flis, Błyszko, Kościelny, Getinger, Tomasiewicz, Forsell, Matras, Urbańczyk, Domański, Tomczyk.

Ławka: Gliwa, Żyro, Prokić, Stasik, Sadłocha, Sus, Wróbel, Dadok, Zjawiński.

WISŁA KRAKÓW:

Lis; Abramowicz, Sadlok, Frydrych, Szot, Chuca, Basha, Plewka, Jean Carlos, Brown Forbes, Yeboah.

Ławka: Buchalik, Klemenz, Mak, Beqiraj, Hoyo-Kowalski, Gruszkowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy