Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Stal Mielec

Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zagłębie Lubin I Stal Mielec

Poznaliśmy składy na mecz Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin podejmie Stal Mielec.

„Miedziowi” z czternastoma punktami na koncie zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli Ekstraklasy. Stal zamyka ją z dorobkiem pięciu „oczek”.

Spotkanie rozpocznie się o 17:30.

ZAGŁĘBIE LUBIN: Hładun; Chodyna, Simić, Guldan, Balić, Poręba, Żubrowski, Starzyński, Szysz, Ratajczyk, Mraz.
Ławka:
Forenc, Baszkirow, Reese, Sirk, Bednarczyk, Wójcicki, Jończy, Bartolewski, Drazić.

STAL MIELEC: Strączek; Flis, Mateusz Żyro, Czorbadżijski, Kościelny, Matras, Tomasiewicz, Domański, Prokić, Mateusz Mak, Zjawiński.
Ławka: 
Gliwa, Seweryn, Błyszko, Forsell, Pawłowski, Sus, Wróbel, Dadok, Tomczyk.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy