Emerson od środy w Interze?

Emerson od środy w Interze?
Redakcja
Redakcja
Źródło: vi.nl

Być może już jutro pomocnik Realu Madryt, Emerson zostanie nowym piłkarzem Interu Mediolan. <br> <br>Roberto Mancini trener mediolańskiego Interu, bardzo ciepło wypowiadał się w ostatnich wywiadach na temat (...)

Być może już jutro pomocnik Realu Madryt, Emerson zostanie nowym piłkarzem Interu Mediolan.

Roberto Mancini trener mediolańskiego Interu, bardzo ciepło wypowiadał się w ostatnich wywiadach na temat Brazylijczyka.


"Puma" jest wyceniany na 4 mln Euro, jednak może dojść do wymiany na linii "Królewscy" & Inter Emerson - Solari.


Wcześniej z walki o Emersona zrezygnował lokalny rywal Nerazzurrich - AC Milan
Więcej na temat: Hiszpania Brazylia Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy