Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu”

Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bartosz Wieczorek [Twitter]

Władze Śląska Wrocław prowadzą rozmowy kontraktowe z kilkoma zawodnikami. Sytuację przedstawił Bartosz Wieczorek z TVP Sport.

Śląsk Wrocław z dorobkiem 37 punktów przewodzi tabeli Ekstraklasy. Wielka w tym zasługa Erika Expósito, który od początku sezonu zdobył 13 bramek. Kontrakt hiszpańskiego napastnika jest ważny tylko do 30 czerwca 2024 roku i cały czas nie wiadomo, jak potoczą się jego losy.

Szefostwo klubu zarzeka się, że gwiazda zespołu nie odejdzie w zimowym oknie. Pytanie, co dalej. Nie od dzisiaj wiadomo, że chrapkę na 27-latka ma Raków Częstochowa, a nie powinien on również narzekać na brak zainteresowania z zagranicy.

Śląsk chciałby podpisać z piłkarzem nową umowę. O przygotowanej dla niego propozycji w listopadzie informował Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl. Teraz pisze o niej Bartosz Wieczorek.

„Oferta na stole, z dwójką z przodu” - przekazał dziennikarz TVP Sport na Twitterze. Dodał, że przyszłość zawodnika wyjaśni się zapewne w przyszłym roku.

Można przypuszczać, że chodzi o przynajmniej 200 tysięcy złotych miesięcznie.

Według Wieczorka klub prowadzi również rozmowy z innymi graczami, których obecne kontrakty wygasną za nieco ponad pół roku. Chodzi o Rafała Leszczyńskiego, Matíasa Nahuela i Petra Schwarza.

Szanse na przedłużenie współpracy z tym drugim określił jako większe niż wcześniej.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy