Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! fot. Inter Mediolan
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Według „Corriere dello Sport” jeszcze przed końcem trwającego okna transferowego z Interu Mediolan odejść może Christian Eriksen.

Duńczyk przybył na Stadio Giuseppe Meazza ledwie kilka miesięcy temu jako druga opcja „Nerazzurrich” do wzmocnienia środka pola. Antonio Conte nalegał zimą na transfer Arturo Vidala, ale kierownictwo włoskiego klubu wolało postawić na o kilka lat młodszego Christiana Eriksena.

28-latek jak dotąd nie zdołał odcisnąć swego piętna na grze Interu Mediolan, w którym miał być mózgiem drużyny. Niewykluczone, że drugiej szansy już nie otrzyma, gdyż po tym, jak do stolicy Lombardii przybył wspomniany Chilijczyk, notowania byłego zawodnika Tottenhamu Hotspur najprawdopodobniej spadną jeszcze bardziej.

Uprzedzając niejako fakty, klubowa dyrekcja zaczęła szukać przez pośredników potencjalnych chętnych na usługi 97-krotnego reprezentanta Danii, ale jak dotąd takowy się nie znalazł. Mimo wszystko wicemistrz Serie A nie traci nadziei i już ustalił ewentualne warunki rozstania.

Eriksen miałby odejść z Mediolanu na mocy wypożyczenia z obowiązkiem wykupu lub transferu definitywnego za kwotę wyższą niż 27 milionów euro zainwestowane w niego w styczniu przy okazji transferu z Tottenhamu.

Kontrakt autora czterech goli i trzech asyst w koszulce Interu wygasa dopiero w połowie 2024 roku, lecz coraz więcej wskazuje na to, że gracz go nie wypełni.

W przeszłości Duńczyk łączony był m.in. z Realem Madryt czy Bayernem Monachium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy