Erling Braut Haaland w końcu zdecydował. Po rocznym oczekiwaniu podpisał kontrakt na dostawę korków [OFICJALNIE]

Erling Braut Haaland w końcu zdecydował. Po rocznym oczekiwaniu podpisał kontrakt na dostawę korków [OFICJALNIE] fot. Conor Molloy/News Images/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nike

Erling Braut Haaland postanowił ponownie nawiązać współpracę z Nike. Poprzednia umowa pomiędzy stronami wygasła we styczniu 2022 roku.

Reprezentant Norwegii rozwinął się w niewyobrażalnie szybkim tempie i już w wieku 22 lat jest postrzegany przez wielu ekspertów za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.

W tej sytuacji jego ogólna wartość poszybowała w górę. Dlatego też nie śpieszył się z zawarciem nowego kontraktu sponsorskiego z dostawcą butów.

Erling Braut Haaland był poprzednio związany tego typu umową z Nike. Wygasła ona we styczniu 2022 roku, co otworzyło drogę adidasowi czy Pumie na przejęcie światowej gwiazdy.

Ta dała sobie dużo czasu do zastanowienia i przetestowania różnego rodzaju obuwia piłkarskiego, by finalnie uznać, że najkorzystniejsze warunki finansowe oraz komfort gry zapewnia mu Nike.

W efekcie zainteresowane strony pochwaliły się w mediach społecznościowych zawarciem nowego porozumienia.

Szczegóły finansowe odnowione współpracy nie zostały ujawnione. Norweg z pewnością zapewnił sobie jednak bardzo korzystne warunki i może liczyć na podobne traktowanie jak Kyliana Mbappé.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy